Dźwig na lotnisku w Gliwicach

Nasz dźwig przy budowie salonu sprzedaży samolotów na terenie Gliwickiego Lotniska Aeroklubu. Prace polegające podawaniu płyt warstwowych za pomocą specjalistycznej ssawki próżniowej Manulift.

Układanie płyt warstwowych

Zapinanie płyt do dźwigu

Oferujemy profesjonalne usługi dźwigowe nowoczesnym sprzętem. Współpraca z naszą firmą wiąże się z pełnym bezpieczeństwem przeprowadzanych prac dźwigowych, rzetelnością i odpowiedzialnością w wykonywaniu powierzonych zleceń. Mamy doświadczoną kadrę operatorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są prawdziwymi specjalistami w swojej dziedzinie. Jesteśmy terminowi i punktualni, trzymamy się ustalonych warunków współpracy, robimy wszystko, aby nasz klient był zadowolony usług wynajmu dźwigów, które oferujemy.

Często pracujemy naszym sprzętem przy układaniu płyt i paneli warstwowych, oraz wykonujemy inne prace dźwigowe związane z powstawaniem budynków przemysłowych, mieszkalnych, galerii handlowych czy hal produkcyjnych. Przez lata działania uczestniczyliśmy w wielu ważnych dla Gliwic, jak i całego regionu Śląska projektach budowlanych pracując na budowach obiektów użyteczności publicznej, dróg i autostrad oraz zakładów przemysłowych.